Těšíme se na vás v novém termínu 5.–6. 7. 2024! Lístky již nyní v prodeji na smsticket a ticketportal.
Praktické

Praktické

Kudy na Vesuf?

Níže najdete praktické mapy, které Vám poradí, jak se k nám dostanete. Vlevo je celkový plán okolí a mapa vpravo Vás zorientuje na samotném festivalu. 

Vstupenky

Vstupenky koupíte na místě či v předprodeji v sítích smsticket a ticketportal.


Zvolit si můžete mezi jednodenní a dvoudenní vstupenkou.


Děti do 120 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.


ZTP/P mají po předložení průkazu vstup zdarma.

Kemping

Kempování v rámci festivalu Vesuf je možné v přilehlém kempu Suchý. Pokud si chcete zařídit ubytování místa ještě před konáním akce, tak volejte na +420 516 648 447 nebo +420 603 294 588. Více informací zde.

Časté dotazy

Jaké je nové datum pro konání festivalu v roce 2024?

V roce 2024 bude festival Vesuf 5. a 6. července.

Mohu vrátit vstupenku a získat refundaci?

Ano, stačí napsat na email: info-zrusene-akce@smsticket.cz - do textu uveďte: datum akce, název a číslo Vaší vstupenky.

Do kdy mohu vrátit vstupenku?

Nejpozději cca. 14 dní před festivalem.

Budou dostupné vstupenky i na místě?

Ano, vstupenky lze zakoupit i na místě. V předprodeji ale výjdou vyhodněji.

Kde mohu vstupenky zakoupit?

Vstupenky je možné zakoupit v sítích smsticket a ticketportál nebo na naších prodejních místech: obecní úřad Velenov a obecní úřad Suchý.

Je možné si zakoupit jednodenní vstupenku?

Ano, letos prodáváme vstupenky jednodenní a dvoudenní.

Jak je to letos se slevami?

Děti do 120 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. ZTP/P mají také vstup zdarma. (Nutno předložit průkaz).

Kde mohu přespat?

Festival nabízí možnost ubytování v přilehlém kempu Suchý (místo je potřeba si zarezervovat s předstihem).

Kde budu parkovat?

Festival má zajištěny rozsáhlé parkovací plochy.

Můžu platit kartou?

Platba kartou je možná u vstupu (koupě vstupenek) a pak u vybraných stánků, které tyto možnost podporují.

Mohu si někde nabít mobil?

Klasické festivalové nabíječky zatím neplánujeme, ale v případě nouze poproste personál u hlavní pokladny a telefon Vám nabijí.

Bude na festivalu bankomat?

Zatím není v plánu, v případě změny to sem napíšeme a budeme Vás informovat.

Můžu do areálu se psem, kočkou či jiným zvířetem?

Bohužel na festival mají zvířata zakázaný vstup.

Mohu si někde schovat cenné věci?

Tato možnost zde není. Doporučujeme si sebou cenné věci nebrat.

Jak to bude s hygienou?

Veškeré hygienické zařízení (sprchy atd.) jsou v přilehlém kempu, v rámci ploch samotného festivalu jsou k dispozici toalety a umývárky. 

Co tam budu jíst a pít?

Připraveno máme dostatek alkoholických i nealkoholických nápojů, domácích limonád, káv i letních soft drinků. Součásti festivalu je rozsáhla jídelní zóna s nabídkou jak klasických českých jídel tak různých druhů fastfoodu.

Co si mám vzít sebou?

Osobní doklady, dostatek peněz, letní i teplejší oblečení, deštník, pláštěnku a pokud chcete nocovat tak vše potřebné ke stanování.

Bude možnost při nepřiznivém počasí se schovat pod stany?

Bohužel formát a kapacita festivalu nám neumožňuje poskytnout takto velké stany. 

Můžu si vzít na festival deštník?

Na festival je možné z bezpečnostních důvodů vzít jen pláštěnku. Zakoupit si ji můžete u vstupu.

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám na info@vesuf.cz

Děti

Festival Vesuf má připravený velký zábavný park pro děti. Čeká na ně skákací hrad, zorbovací koule, malování na obličej, různé výtvarné dílničky, spousta soutěží a vlastní dětská stage. Zpravidla zde probíhají koncerty, divadlo nebo vystoupení kašpárka Kuby.  

Návštěvní řád

1. Pobyt a vstup do prostoru konání festivalu Vesuf – vyhrazeného areálu na louce Pastýřská v obci Suchý a v prostoru kempu Suchý (dále jen areál) je podmíněn vyhověním zákonům, vyhláškám dalším podzákonným normám a interním předpisům areálu (dále jen předpisy) a vstup je na vlastní riziko držitele vstupenky. Zakoupením vstupenky a stejně tak I jejím předložením u vstupu vyjadřuje držitel vstupenky souhlas s provozním řádem areálu (dále jen provozní řád), pokyny pořadatele a s podmínkami, které se k nim vážou. Držitel vstupenky je povinen na požádání pořadatele se prokázat platnou vstupenkou a ukázat ji ke kontrole. V případě, že návštěvník přI kontrole nebude vlastnit vstupenku, bude si muset vstupenku zakoupit nebo opustit prostor areálu. Děti do 120 cm mají vstup v doprovodu rodičů zdarma.

2. Pořadatel si vyhrazují právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která nevyhoví předpisům, provoznímu řádu, pokynům pořadatele nebo podmínkám uvedeným u vstupu, nebo jejíž chování shledá nepřístojným, a to bez náhrady nominální ceny vstupenky. Každý držitel vstupenky pod vlivem alkoholu nebo drog bude vyveden z areálu bez náhrady nominální ceny vstupenky. V případě zranění jakékoli osoby je držitel vstupenky povinen uvědomit o tom pořadatele. Pořadatel nezodpovídají za škody způsobené na majetku a zdraví návštěvníků, pokud budou způsobeny nezodpovědným přístupem ostatních přítomných.


3. Držitel vstupenky souhlasí s osobní bezpečnostní kontrolou své osoby a svých zavazadel s cílem zajistit bezpečnost všech návštěvníků.


4. Do areálu není dovoleno vnášet vlastní občerstvení. U vstupu je prováděna kontrola a účastník s vlastním občerstvením nebude do areálu vpuštěn.


5. Do areálu není dovoleno vnášet drogy, politické a reklamní materiály, toxické a jiné omamné látky, zavazadla větších rozměrů, zbraně a jiné nebezpečné předměty. Do areálu je zákaz vstupu se psy. U vstupu je prováděna bezpečností kontrola. Pořadatel si vyhrazuje právo provádět tělesné prohlídky, jak u vchodu, tak v prostorách areálu. Návštěvník akce musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.


6. Držitel vstupenky souhlasí s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součást jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu čI reprodukce představení pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s pořadatelem a jejich sponzory. Držitel vstupenky, zaznamenaný případně na obrazovém záznamu pro účely dokumentu, může být dále takto zveřejňován bez dalšího upozornění.


7. Vstupenka platí jen pro uvedené dva dny a pro místo konání a opravňuje k jednomu vstupu. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup do areálu nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. Bez výslovného písemného souhlasu pořadatele nesmí kupující nebo držitel vstupenku s ní nijak nakládat v souvislosti s propagací (včetně soutěží a spotřebitelských loterií) kupujícího nebo držitele vstupenky čI jakýchkoli výrobků nebo služeb pro jakékoli komerční účely nebo jiné účely, a to ani s její významnou částí. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup všem držitelům takových vstupenek.


8. Zaplacené vstupenky se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas pivovarských slavností může být změněna, a v takovém případě bude na změnu veřejně upozorněno


9. Z akce budou pořízeny fotografie a videa, které najdete na webových stránkách www.vesuf.cz a na profilech sociálních sítích festivalu Vesuf. Správcem osobních údajů je společnost Dreampro, s.r.o., Holečkova 789/49, 150 00 Praha. Fotografie a videa jsou pořízeny za účelem marketingové propagace akce a jejího organizátora. Kdo se na záznamech pozná, má právo na informace, přístup k fotografiím a videu, případně požádat o výmaz nebo se obrátit na úřad pro ochranu osobních údajů.
Pro více informací nebo komunikaci využijte email info@dreampro.cz. Pokud si nepřejete být foceni nebo natáčeni, upozorněte na tuto skutečnost fotografa označeného reflexní vestou.
Děkujeme, organizační tým Vesuf

Pro vystavující

Festival Vesuf poskytuje prostor pro pivní stánky, stánky s občersvením, zábavou a dalšími aktivitami. Pořadatelé vybírají jen původní české nebo slovenské řemeslné dodavatele. Pokud se chcete přihlásit k účasti na letošním ročníku, prosím vyplňte přihlášku buď zde: Stránka pro pivovary nebo zde: Stránka pro stánkaře